czcionka: największa srednia domyslna kontrast: kontrast
e-wokanda
Wyszukaj
Strona głównaInformacje podmiotoweRzecznik prasowyJednostki podległePrzydatne stronyGalerieKontaktMapa stronyInformacje Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)
strona główna»wydarzenia
drukuj stronę

VI M-n Kongres Psychiatrii Sądowej 17-18.04.2020

Szanowni Państwo

Już po raz szósty mamy przyjemność gościć Państwa na Międzynarodowym Kongresie Psychiatrii Sądowej, który odbywa się 17-18 kwietnia 2020 r. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli dzielić się z Państwem wzajemną wymianą doświadczeń specjalistów z dziedziny prawa i medycyny zajmujących się opiniowaniem i orzecznictwem sądowo-psychiatrycznym.
Dotychczasowe spotkania naukowe w ramach Kongresu skupiły zainteresowanie ponad 1500 uczestników, w których specjaliści z zagranicznych ośrodków naukowych i klinicznych dzielili się z nami swoją wiedzą.
Kongres objęty został patronatem honorowym zarówno przez Ministerstwo Sprawiedliwości jak i Ministerstwo Zdrowia oraz Prezydenta Miasta Łodzi, Marszałka Województwa Łódzkiego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Sąd Apelacyjny w Łodzi. Obecnością zaszczycą nas przedstawiciele SN, Biura WHO oraz wielu innych znamienitych gości ze środowiska zarówno prawniczego jak i medycznego.
Z ogromną sympatią i życzliwością został przyjęty przez Państwa zwyczaj przyznawania Nagrody Aureliusza, który na stałe wpisał się w ramy naszego Kongresu. Wyróżnienie to wręczane w kategoriach Postać, Publikacja i Prawa Pacjenta staje się symbolicznym sposobem podziękowania i uhonorowania osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do działań na rzecz osób chorych psychicznie.
Tak duże zainteresowanie Kongresem motywuje nas do tego, aby każde następne spotkanie poruszało aktualne problemy z dziedziny prawa i psychiatrii, pobudzało do burzliwych dyskusji i refleksji, a przede wszystkim by spełniało Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy

Piotr Gałecki i Krzysztof Eichstaedt

Bliższe informacje na temat Kongresu, w tym dokładny program dostępne są pod adresem: www.kps.org.pl

 

Pliki do pobrania

Metryka dokumentu


Utworzył: W dniu: Opublikował: W dniu:
Przemysław Stalski 28-02-2020 Przemysław Stalski 28-02-2020
Historia zmian
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Apelacyjnego w Łodzi